Programista JavaScript - Multimedia

Miejsce pracy: Warszawa, Praga Płd

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój redGalaxy Player - odtwarzacza wideo, wykorzystywanego do odtwarzania telewizji na żywo oraz wideo na życzenie.

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie m.in.:
  • rozwój odtwarzacza redGalaxy Player, napisanego z użyciem ECMAScript 6, przy wykorzystaniu specyfikacji HTML5 Video oraz MSE i EME,
  • rozwój modułów funkcjonalnych odtwarzacza, takich jak moduł statystyk wideo, moduł panorama (wideo 360°), moduł raportów czy moduł reklamowy oparty o specyfikację VAST i VPAID,
  • opracowywanie algorytmów dynamicznej adaptacji treści wideo, do zmiennych warunków sieciowych, w oparciu o protokoły MPEG-DASH i HLS,
  • wytwarzanie wysokiej jakości kodu JavaScript (ES5/ES6), HTML i CSS (RWD) w oparciu o praktyki Code Review i Continuous Integration.

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka programowania JavaScript (ES5/ES6),
  • stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy,
  • pracę w innowacyjnej firmie dynamicznie rozwijającej się na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt),
  • bogaty pakiet socjalny zawierający prywatną opiekę medyczną, dofinansowaną kartę sportową oraz lekcje języka angielskiego i rosyjskiego,
  • przyjazną atmosferę i wygodne warunki pracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres:
rekrutacja@atendesoftware.pl

By replying to the above job offer you agree on processing by Atende Software sp. z o.o. with its registered office in Warsaw personal data included in your recruitment application in accordance with the Privacy Policy.

If you want to participate also in the forthcoming recruitment processes carried out by our company, please add the following clause to your recruitment application: "I agree on processing by Atende Software sp. z o.o. with its registered office in Warsaw personal data included in my recruitment application within the forthcoming recruitment processes".

If you have any questions, you can contact us by e-mail: rekrutacja@atendesoftware.pl.

Current job openings