Analityk Biznesowy

Miejsce pracy: Warszawa, Praga Płd

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na danym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i rozwój oprogramowania służącego do wsparcia decyzji utrzymaniowych i zarządzania rozległą infrastrukturą energetyczną. Wspomniane rozwiązania będą bazowały na analizie dużych zbiorów danych, algorytmach uczenia maszynowego oraz metodach sztucznej inteligencji. Bazą wiedzy będą dane o stanie systemu zbierane w czasie rzeczywistym jak również dane ekonomiczne, serwisowe i strategiczne.

Wymagania:
  • doświadczenie w modelowaniu procesów i projektowaniu systemów,
  • doświadczenie w analizie dużych zbiorów danych,
  • doświadczenie w programowaniu rozwiązań sztucznej inteligencji,
  • dobra znajomość metod sztucznej inteligencji (sieci neuronowe),
  • umiejętność programowania w języku Python, mile widziane C, C++,
  • dobra znajomość metod numerycznych,
  • umiejętności w zakresie dekompozycji oprogramowania oraz algorytmiki,
  • dobra znajomość systemu operacyjnego GNU/Linux,
  • kreatywność, otwartość i zdolność szybkiego uczenia,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym, pozwalającym na rozumienie i pisanie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:
  • możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w projekcie na pograniczu energetyki, informatyki, ekonomii i inżynierii,
  • pracę w innowacyjnej firmie, dynamicznie rozwijającej się na rynku,
  • możliwość publikacji wyników prac na międzynarodowych konferencjach naukowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt),
  • elastyczne godziny pracy,
  • bogaty pakiet socjalny zawierający prywatną opiekę medyczną (Medicover), dofinansowaną kartę sportową i dofinansowane zajęcia z językowe,
  • przyjazną atmosferę i pracę w kilkuosobowych zespołach.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres:
rekrutacja@atendesoftware.pl

By replying to the above job offer you agree on processing by Atende Software sp. z o.o. with its registered office in Warsaw personal data included in your recruitment application in accordance with the Privacy Policy.

If you want to participate also in the forthcoming recruitment processes carried out by our company, please add the following clause to your recruitment application: "I agree on processing by Atende Software sp. z o.o. with its registered office in Warsaw personal data included in my recruitment application within the forthcoming recruitment processes".

If you have any questions, you can contact us by e-mail: rekrutacja@atendesoftware.pl.

Current job openings