Kierownik ds. Rozwoju Produktów Multimedialnych

Miejsce pracy: Warszawa, Praga Płd

Opis stanowiska:

  • stworzenie od podstaw profesjonalnej dokumentacji, materiałów promocyjnych i stron internetowych dla wybranej grupy produktów multimedialnych,
  • zarządzanie rozwojem powierzonej grupy produktów,
  • poszukiwanie nowych obszarów do sprzedaży produktów, tworzenie strategii,
  • aktywna współpraca z osobami z działów produkcji oprogramowania, sprzedaży i marketingu,
  • bieżące monitorowanie i analizowanie zachowań rynkowych, konkurencji oraz wyników promocji własnej grupy produktów.

Wymagania:
  • doświadczenia w zarządzaniu rozwojem produktów IT, mile widziane w branży medialnej lub telekomunikacyjnej,
  • wykształcenie wyższe techniczne, ekonomiczne lub w dziedzinie związanej z zarządzaniem i marketingiem,
  • doświadczenie w wymyślaniu i tworzeniu od podstaw dokumentacji produktowej i niezbędnych materiałów promocyjnych,
  • doskonale rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • bardzo dobre umiejętności analityczne,
  • umiejętność przekładania aspektów technicznych na język biznesowy,
  • umiejętność komunikowania się z zespołami wytwarzającymi oprogramowanie,
  • umiejętność tworzenia planów marketingowych i analiz finansowych,
  • kreatywność, nieszablonowe myślenie, duża aktywność, wytrwałość i samodzielność,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Excel i Power Point),
  • prawo jazdy kategorii B.

Wybranej osobie oferujemy:
  • możliwość zdobycia unikatowego i ciekawego doświadczenia w firmie tworzącej innowacyjne rozwiązania techniczne,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności (w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt),
  • bogaty pakiet socjalny zawierający prywatną opiekę medyczną, dofinansowaną kartę sportową, zajęcia z języka angielskiego, parking itp.
  • pracę pełną wyzwań w miłej i twórczej atmosferze.

Prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem na adres:

rekrutacja@atendesoftware.pl