Inżynier DevOps - Multimedia

Miejsce pracy: Warszawa, Praga Płd

Opis stanowiska:

Twoim zadaniem będzie bieżące utrzymanie wdrożeń platformy redGalaxy na rzecz klientów takich jak TVN, P4 (operator sieci Play), czy Vectra. Weźmiesz aktywny udział w procesach dostarczania zmian na produkcję, monitorowania i stałego polepszania wydajności platformy. Dołączając do naszego zespołu będziesz pracował z ludźmi, którzy dbają o jakość wytwarzanego oprogramowania! Przykładamy dużą uwagę do procesu code review oraz automatyzacji wytwarzania oprogramowania.

Wymagania:
  • doświadczenie we wdrażaniu i utrzymaniu oprogramowania w technologii Java EE (w tym Java 8+),
  • bardzo dobra znajomość protokołu HTTP,
  • znajomość baz danych SQL - preferowane PostgreSQL i/lub MySQL,
  • praktyczna znajomość kontenerów aplikacyjnych - Tomcat, Wildfly,
  • praktyczna znajomość systemów operacyjnych z rodziny Linux,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • chęć nauki i rozwoju osobistego!

Mile widziane:
  • doświadczenie z usługami typu cloud (np. AWS),
  • praktyczne doświadczenie z wyzwaniami wysokiej skalowalności systemu, GC, modelem pamięci Java,
  • znajomość języka programowania Python.

Jak pracujemy?

Pracujemy w dwóch zespołach. Pierwszy z nich odpowiedzialny jest za rozwój produktu redGalaxy, zgodnie z jego roadmapą. Rolą drugiego zespołu jest dostosowywanie i wdrażanie redGalaxy na rzecz klientów końcowych, a także bieżące wsparcie i utrzymanie wdrożonych aplikacji.

Nasz produkcyjny stos technologiczny wykorzystuje następujące komponenty:

  • serwery aplikacyjne Tomcat i Wildfly,
  • serwery baz danych PostgreSQL (z pgpool),
  • warstwy cache oparte o Varnish,
  • warstwy loadbalancerów oparte o haproxy,
  • rozwiązania kolejkowe oparte o RabbitMQ,
  • narzędzia monitoringu oparte o ELK (ElasticSearch, Logstash, Kibana), Grafana / InfluxDB, Nagios.

Wybranej osobie oferujemy:
  • udział w bardzo ambitnych i ciekawych projektach,
  • możliwość nieustannego rozwoju technicznego i nauki od bardzo doświadczonych specjalistów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt oferujemy wynagrodzenie do 15 000 zł netto),
  • elastyczne godziny pracy,
  • bogaty pakiet socjalny zawierający prywatną opiekę medyczną, dofinansowaną kartę sportową i zajęcia z języka angielskiego,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres:
rekrutacja@atendesoftware.pl

Odpowiadając na powyższą ofertę pracy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w Państwa zgłoszeniu rekrutacyjnym zgodnie z Polityką Prywatności.

Jeśli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez naszą spółkę, prosimy o załączenie do zgłoszenia rekrutacyjnego następującej klauzuli: "Zgadzam się na przetwarzanie przez Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym w ramach przyszłych procesów rekrutacyjnych".

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@atendesoftware.pl.