Stażysta C/C++ / Dział Badań i Rozwoju

Miejsce pracy: Warszawa, Praga Płd

Dział: R&D

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie współodpowiedzialna za rozwój oprogramowania w zespole Działu Badań i Rozwoju zajmującym się tworzeniem oprogramowania związanego z kodowaniem multimediów i dystrybucją treści w sieciach telekomunikacyjnych.

Wymagania:
  • student/ka minimum 3-go roku studiów kierunków informatycznych lub pokrewnych,
  • umiejętność programowania w C/C++,
  • zaangażowanie, zdolność szybkiego uczenia się i otwarty umysł,
  • bardzo dobra organizacja pracy, kreatywność, samodzielność i skrupulatność,
  • dobre wyniki w nauce,
  • znajomość języka angielskiego.

Wybranej osobie oferujemy:
  • możliwość zdobycia unikatowego i ciekawego doświadczenia,
  • pracę w firmie rozwijające autorskie i innowacyjne produkty,
  • możliwość rozpoczęcia współpracy w trakcie roku akademickiego w niepełnym wymiarze godzin,
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji,
  • przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole, wygodne warunki pracy (praca w kilkuosobowych pokojach bez openspace'u),
  • owocowe poniedziałki.

Prosimy o wysłanie CV na adres:

rekrutacja@atendesoftware.pl