Programista JAVA/JEE - Smart Grid

Miejsce pracy: Warszawa, Praga Płd

Dział: Dział Rozwiązań Smart Grid

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój i utrzymanie systemu Advanced Metering Infrastructure zbudowanego w oparciu o technologię Java Enterprise Edition.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane informatyczne,
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość technologii JEE (EJB3.0, Servlets, JPA, JDBC, WebServices),
  • mile widziane doświadczenie w programowaniu w językach C, C++,
  • znajomość serwera aplikacyjnego WebLogic i/lub JBoss,
  • znajomość zagadnień związanych z wykorzystaniem relacyjnych baz danych (Oracle, PostgreSQL),
  • znajomość narzędzi Maven oraz Subversion,
  • bardzo dobra organizacja pracy, metodyczność, samodzielność i skrupulatność,
  • otwarty umysł, chęć nauki i rozwoju zawodowego,
  • znajomość języka angielskiego.

Wybranej osobie oferujemy:
  • możliwość zdobycia unikatowego i ciekawego doświadczenia,
  • pracę w innowacyjnej firmie dynamicznie rozwijającej się na rynku,
  • udział w zagranicznych projektach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt),
  • elastyczne godziny pracy,
  • bogaty pakiet socjalny zawierający prywatną opiekę medyczną, dofinansowaną kartę sportową oraz lekcje języka angielskiego i hiszpańskiego,
  • owocowe poniedziałki.

Prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem na adres:

rekrutacja@atmsoftware.pl

W dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Atende Software Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).