Programista JEE - Smart Grid

Miejsce pracy: Warszawa, Praga Płd

Dział: Dział Rozwiązań Smart Grid

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój i utrzymanie systemu Advanced Metering Infrastructure zbudowanego w oparciu o technologię Java Enterprise Edition.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane informatyczne,
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość technologii JEE (EJB3.0, Servlets, JPA, JDBC, Hibernate, WebServices),
  • mile widziana znajomość serwera aplikacyjnego WebLogic,
  • znajomość zagadnień związanych z wykorzystaniem relacyjnych baz danych (Oracle),
  • podstawowa znajomość (X)HTML, CSS oraz języka JavaScript,
  • znajomość narzędzi Maven oraz Subversion,
  • bardzo dobra organizacja pracy, metodyczność, samodzielność i skrupulatność,
  • otwarty umysł, chęć nauki i rozwoju zawodowego,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji.

Wybranej osobie oferujemy:
  • możliwość zdobycia unikatowego i ciekawego doświadczenia,
  • pracę w innowacyjnej firmie dynamicznie rozwijającej się na rynku,
  • udział w zagranicznych projektach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt),
  • elastyczne godziny pracy,
  • bogaty pakiet socjalny zawierający prywatną opiekę medyczną, dofinansowaną kartę sportową oraz lekcje języka angielskiego i rosyjskiego,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres:
rekrutacja@atendesoftware.pl

By replying to the above job offer you agree on processing by Atende Software sp. z o.o. with its registered office in Warsaw personal data included in your recruitment application in accordance with the Privacy Policy.

If you want to participate also in the forthcoming recruitment processes carried out by our company, please add the following clause to your recruitment application: "I agree on processing by Atende Software sp. z o.o. with its registered office in Warsaw personal data included in my recruitment application within the forthcoming recruitment processes".

If you have any questions, you can contact us by e-mail: rekrutacja@atendesoftware.pl.

Current job openings