Młodszy Analityk - Dokumentalista

Miejsce pracy: Warszawa, Praga Płd

Zakres obowiązków:
  • uczestnictwo w warsztatach projektowych,
  • wsparcie w pracach analitycznych i koncepcyjnych dotyczących przetwarzania danych pomiarowych,
  • wsparcie w przygotowaniu dokumentacji analitycznej, produkcyjnej i użytkownika,
  • zadania i problemy analityczne do samodzielnego rozwiązania.

Wymagania:
  • student/ka minimum 3-go roku studiów kierunków informatycznych lub pokrewnych,
  • znajomość notacji UML 2.0 i BPMN,
  • ogólna wiedza z zakresu inżynierii oprogramowania,
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej,
  • zaangażowanie, zdolność szybkiego uczenia się i otwarty umysł,
  • bardzo dobra organizacja pracy, metodyczność, samodzielność i skrupulatność,
  • dobre wyniki w nauce (udział w olimpiadach, konkursach, wyróżnienia i stypendia będą dodatkowym atutem),
  • znajomość języka angielskiego.

Wybranej osobie oferujemy:
  • możliwość zdobycia unikatowego i ciekawego doświadczenia,
  • pracę w firmie rozwijające autorskie i innowacyjne produkty,
  • możliwość rozpoczęcia współpracy w trakcie roku akademickiego w niepełnym wymiarze godzin,
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji,
  • przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i zgranym zespole,
  • owocowe poniedziałki.

Prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem na adres:

rekrutacja@atendesoftware.pl