Tester aplikacji - Multimedia

Dział Rozwiązań Multimedialnych

Miejsce pracy: Warszawa, Praga Płd

Opis stanowiska:

W Atende Software rozwijamy największą w kraju platformę technologiczną dla telewizji internetowej - redGalaxy. Z redGalaxy korzystają największe i najpopularniejsze w Polsce telewizje internetowe, takie jak player.pl, czy playnow.pl. Miliony użytkowników tych portali, dzięki naszej technologii, każdego dnia może cieszyć się dostępem do ulubionych treści wideo. Stworzone przez nas aplikacje mobilne od wielu miesięcy utrzymują się na czołowych miejscach popularności, zarówno w sklepie Google Play, jak i Apple Appstore.

Twoim zadaniem będzie przeprowadzanie testów manualnych i automatycznych aplikacji w ramach wdrożeń platformy redGalaxy, rzecz klientów takich jak TVN, P4 (operator sieci Play), czy Vectra. Weźmiesz aktywny udział w procesach:

  • przeprowadzania testów manualnych i automatycznych,
  • projektowania i przygotowywania testów manualnych, automatycznych i wydajnościowych przygotowania i weryfikacji przypadków testowych,
  • ciągłego usprawniania procesu testowania.

Dołączając do naszego zespołu będziesz pracował z ludźmi, którzy dbają o jakość wytwarzanego oprogramowania!

Wymagania:
  • znajomość metodologii testowania,
  • doświadczenie w projektowaniu scenariuszy testowych,
  • znajomość metodyk narzędzi wspomagających wytwarzanie i testowanie oprogramowania,
  • umiejętność pisania dokumentacji,
  • podstawowa znajomość wybranego języka programowania,
  • zaangażowanie w pracy,
  • chęć nauki i rozwoju osobistego.
Jak pracujemy:

Pracujemy w dwóch zespołach. Pierwszy z nich odpowiedzialny jest za rozwój produktu redGalaxy, zgodnie z jego roadmapą. Rolą drugiego zespołu jest dostosowywanie i wdrażanie redGalaxy na rzecz klientów końcowych, a także bieżące wsparcie i utrzymanie wdrożonych aplikacji.

W codziennej pracy wykorzystujemy narzędzia:
  • Jira,
  • Confluence,
  • Git,
  • Gitlab,
  • Redmine,
  • Fabric,
  • Jenkins,
  • ELK (ElasticSearch, Logstash, Kibana),
  • Grafana.
Oferujemy:
  • udział w bardzo ambitnych i ciekawych projektach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (w oparciu o umowę o pracę),
  • elastyczne godziny pracy,
  • bogaty pakiet socjalny zawierający prywatną opiekę medyczną, dofinansowaną kartę sportową oraz zajęcia z języka angielskiego i rosyjskiego,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres:
rekrutacja@atendesoftware.pl

Informujemy, że skontaktujemy sie tylko z wybranymi kandydatami

By replying to the above job offer you agree on processing by Atende Software sp. z o.o. with its registered office in Warsaw personal data included in your recruitment application in accordance with the Privacy Policy.

If you want to participate also in the forthcoming recruitment processes carried out by our company, please add the following clause to your recruitment application: "I agree on processing by Atende Software sp. z o.o. with its registered office in Warsaw personal data included in my recruitment application within the forthcoming recruitment processes".

If you have any questions, you can contact us by e-mail: rekrutacja@atendesoftware.pl.

Current job openings