2020 - Lipiec

Jira & Confluence Administrator

W Atende Software rozwijamy największą w kraju platformę technologiczną dla telewizji
internetowej – redGalaxy. Z redGalaxy korzystają największe i najpopularniejsze w Polsce telewizje internetowe, takie jak player.pl, czy playnow.pl. Miliony użytkowników tych portali, dzięki naszej technologii, każdego dnia może cieszyć się dostępem do ulubionych treści wideo.
Stworzone przez nas aplikacje mobilne od wielu miesięcy utrzymują się na czołowych miejscach popularności, zarówno w sklepie Google Play, jak i Apple Appstore.
Utrzymujemy i rozwijamy infrastrukturę sieciową wykorzystywaną przez platformę redGalaxy, a w szczególności – redGalaxy CDN, który jest największym w kraju systemem klasy CDN, generującym ruch na poziomie 400 Gbps.
Utrzymujemy własną, rozległą sieć zrealizowaną w technologii 100GE w oparciu o sprzęt Arista.
Jesteśmy obecni w wielu publicznych punktach wymiany ruchu, a także utrzymujemy dziesiątki sesji peeringowych z największymi ISP.

DZIAŁ ROZWIĄZAŃ MULTIMEDIALNYCH

Miejsce pracy: Warszawa, Praga Południe

Read more

Atende Software w czołówce polskich firm informatycznych według Raportu Computerworld TOP200

Atende Software zajęło wysokie, 4. miejsce, wśród największych dostawców rozwiązań i usług IT dla sektora mediów, którzy wzięli udział w Raporcie Computerworld TOP 200, edycji 2020. Równie wysokie 14. miejsce firma zajęła wśród firm informatycznych o największych nakładach na R&D a także 16. miejsce wśród największych dostawców aplikacji mobilnych oraz 21. miejsce wśród największych dostawców…

Showing all 2 posts