Tworzymy technologie jutra

Jira & Confluence Administrator

W Atende Software rozwijamy największą w kraju platformę technologiczną dla telewizji internetowej - redGalaxy. Z redGalaxy korzystają największe i najpopularniejsze w Polsce telewizje internetowe, takie jak player.pl, czy playnow.pl. Miliony użytkowników tych portali, dzięki naszej technologii, każdego dnia może cieszyć się dostępem do ulubionych treści wideo. Stworzone przez nas aplikacje mobilne od wielu miesięcy utrzymują się na czołowych miejscach popularności, zarówno w sklepie Google Play, jak i Apple Appstore.
Utrzymujemy i rozwijamy infrastrukturę sieciową wykorzystywaną przez platformę redGalaxy, a w szczególności - redGalaxy CDN, który jest największym w kraju systemem klasy CDN, generującym ruch na poziomie 400 Gbps.
Utrzymujemy własną, rozległą sieć zrealizowaną w technologii 100GE w oparciu o sprzęt Arista. Jesteśmy obecni w wielu publicznych punktach wymiany ruchu, a także utrzymujemy dziesiątki sesji peeringowych z największymi ISP.

DZIAŁ ROZWIĄZAŃ MULTIMEDIALNYCH
Miejsce pracy: Warszawa, Praga Południe

Wymagania

  • Minimum 3- letnie doświadczenie w utrzymywaniu i konfiguracji narzędzi firmy Atlassian, najlepiej w spółce IT,
  • znajomość podstaw SQL oraz JQL,
  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem i optymalizacją procesów,
  • znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem usługami IT (Service Desk, SLA, definiowanie wskaźników),
  • znajomość przynajmniej jednego języka skryptowego,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • chęć nauki i rozwoju osobistego.

Mile Widziane

  • podstawowa umiejętność pracy na systemach Linux/Unix,
  • znajomość biblioteki ITILv4.

zadania

  • zarządzanie aplikacjami Jira i Confluence wewnątrz organizacji,
  • opracowywanie koncepcji dalszego rozwoju systemów wewnętrznych firmy,
  • projektowanie procesów, ich optymalizacja oraz implementacja przy użyciu narzędzi firmy Atlassian,
  • dostosowywanie konfiguracji narzędzi Atlassian do potrzeb pracowników firmy,
  • obsługa zgłoszeń z poziomu II i III linii wsparcia technicznego.

Oferujemy

  • udział w bardzo ambitnych i ciekawych projektach,
  • pracę w innowacyjnej firmie dynamicznie rozwijającej się na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • prywatną opiekę medyczną (Medicover), dofinansowanie karty sportowej,
  • dofinansowane zajęcia z języka angielskiego i rosyjskiego, budżet szkoleniowy,
  • pracę w kilkuosobowych pokojach (brak open space’ów).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Odpowiadając na powyższą ofertę pracy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w Państwa zgłoszeniu rekrutacyjnym zgodnie z Polityką Prywatności. Jeśli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez naszą spółkę, prosimy o załączenie do zgłoszenia rekrutacyjnego następującej klauzuli: “Zgadzam się na przetwarzanie przez Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym w ramach przyszłych procesów rekrutacyjnych”.