Atende Software wdrożyło nową odsłonę serwisu playnow.pl

Odświeżona wersja strony playnow.pl to kolejny element stałej współpracy Atende Software, dostawcy platformy OTT redGalaxy, z P4 sp. z o.o., operatorem największej sieci telefonii komórkowej w Polsce – PLAY. Od zeszłego tygodnia użytkownicy serwisu mogą korzystać z bardziej intuicyjnego interfejsu z łatwiejszą obsługą playera i z funkcjonalnego przewodnika po programach.. Serwis zyskał nową szatę graficzną, dzięki czemu platforma stała się jeszcze bardziej wygodna w obsłudze.

– Cieszę się, że w ręce użytkowników serwisu playnow.pl oddaliśmy jego nową, bardziej funkcjonalną wersję. Stawimy na stały rozwój platformy redGalaxy, dzięki czemu klienci otrzymują produkt dopasowany do rosnących potrzeb ich odbiorców. Zależy nam na tym, aby korzystanie usług opartych o technologię redGalaxy było przyjemnym doświadczaniem rozrywki najwyższej jakości. W przypadku playnow.pl odpowiadamy za wszystkie niezbędne komponenty platformy – począwszy od systemu kodowania i dystrybucji treści, aż po samą stronę WWW. Odpowiadamy też za warstwę aplikacyjną urządzenia PLAY NOW TV BOX – dedykowanego dekodera działającego pod kontrolą systemu Android TV. – komentuje Przemysław Frasunek, Wiceprezes Atende Software.

Usługa PLAY NOW to dostęp do ponad 80 kanałów telewizyjnych oraz tysięcy godzin filmów, seriali, programów i bajek na żądanie. PLAY NOW oferuje dostęp do świata rozrywki w jednym miejscu: na PC, Smart TV z systemem Android, tablecie, smartfonie i TV BOX. Pozwala on na dostęp do oglądania najnowszych produkcji oferowanych przez największe stacje telewizyjne na świecie. Partnerem technologicznym we wdrożeniu usługi telewizyjnej PLAY NOW było Atende Software. Współpraca firm rozpoczęła się w 2016 r.

Atende Software jest wiodącym dostawcą technologii OTT w Europie Środkowo-Wschodniej. redGalaxy to kompleksowa platforma technologiczna dla telewizji internetowej, która składa się modułu zarządzania treściami, systemu dystrybucji treści, transkoderów, systemów zabezpieczania treści, a także aplikacji klienckich dla różnorodnych urządzeń końcowych. redGalaxy jest wykorzystywane przez największych nadawców telewizyjnych i operatorów telefonii komórkowych, takich jak: TVN Discovery Poland, P4 (operator sieci Play), TV3 Group (operator działający na terenie krajów bałtyckich). Każdego dnia platforma dostarcza treści do milionów użytkowników końcowych.

Share on linkedin
Share on twitter
Share on facebook