TVN24 GO z nominacją do Mobile Trends Awards

Kolejne docenienie dla autorskiej platformy redGalaxy stworzonej przez Atende Software. TVN otrzymało właśnie nominację za TVN24 GO w konkursie Mobile Trends Awards 2019 w kategorii: Biznes / Dla firm.

TVN24 GO to innowacyjna platforma newsowa Grupy TVN Discovery Polska. Użytkownicy serwisu mają wygodny dostęp do TVN24, TVN24 BiS, a także do biblioteki programów informacyjnych i publicystycznych na żądanie. Platforma wykorzystuje chmurę AWS (Amazon Web Services). Dzięki połączeniu z systemem redGalaxy CDN osiągnięto nieograniczoną skalowalność i gotowość na każde obciążenie. Istotnym elementem serwisu jest wbudowany moduł eCommerce – materiały udostępniane są w modelu subskrypcyjnym, w ramach pakietów: jednodniowych nieodnawialnych, miesięcznych cyklicznych i rocznych cyklicznych.

– Cieszymy się z tej nominacji szczególnie dlatego, że jest ona wyrazem uznania dla innowacyjnego podejścia w tworzeniu platform OTT. TVN24 GO jest przygotowane na każdą okoliczność. Odbiorcy będą mieć zawsze dostęp do najświeższych informacji z kraju oraz ze świata nawet w przypadku gdyby zainteresowanie konkretnym wydarzeniem przerosło wszelkie oczekiwania. Największe gratulacje należą się TVN Discovery Polska za dbałość o komfort użytkowników z korzystania z ich treści – komentuje Przemysław Frasunek, dyrektor Działu Rozwiązań Multimedialnych Atende Software.

Mobile Trends Awards to nagrody przyznawane firmom, które wykazały się niestandardowym podejściem przy wdrożeniu technologii mobilnej w swoich projektach. Gala nazywana jest Oscarem branży mobilnej w Polsce. Od dziewięciu lat o statuetki konkurują największe marki w Polsce nominowane za najlepsze aplikacje oraz kampanie. Sama nominacja stanowi niezwykłe wyróżnienie. W tym roku Gala Mobile Trends Awards, odbędzie się 12 marca 2020 roku w Starej Zajezdni w Krakowie.

Share on linkedin
Share on twitter
Share on facebook