Moim marzeniem było zbudowanie działu R&D, który będzie tworzył technologię tak jak w Dolinie Krzemowej. Jestem dumny, że to się udało. Powstała firma, która jest postrzegana jako innowacyjna.

Paweł Pisarczyk
Prezes Zarządu
W pracy tak jak i w życiu najważniejsza jest wola działania. Działania rozumianego jako chęć: samodoskonalenia, poznawania nowych technologii, rozmów z nowymi klientami, pracownikami zarażania ich i zarażania się od nich kolejnymi pasjami. I właśnie tacy jesteśmy – potrafimy słuchać a wyzwania są dla nas motywatorem do dalszego rozwoju.

Mariusz Stusiński
Wiceprezes Zarządu
Tworzenie oprogramowania to przede wszystkim praca zespołowa i skuteczna komunikacja z ludźmi. Początki naszej firmy to grupa zaledwie 12 osób. Teraz, po przeszło 10 latach, jest nas ponad setka. Realizujemy największe projekty z dziedziny mediów i telekomunikacji w Polsce, nie zapominając o naszych korzeniach - innowacyjnych i odrobinę szalonych. To napawa mnie dumą.

Przemysław Frasunek
Wiceprezes Zarządu
Zaawansowana inżynieria zawsze była dla mnie prawdziwą dziedziną sztuki. Napędza mnie pasja tworzenia, która od wielu lat pozwala osiągać mniejsze i większe sukcesy. Chcę zadziwiać świat kunsztem oraz pomysłowością własnych idei i rozwiązań nad czym cały czas usilnie pracuję.

Rafał Jurkiewicz
Dyrektor Działu Badań i Rozwoju

Atende Software to polska spółka informatyczna tworząca zaawansowane technologie. Hasłem przewodnim firmy są innowacje

Spółka uczestniczy w postępie cywilizacyjnym podejmując się projektów, w których stara technologia zastępowana jest nową. Obecnie firma w swoim portfolio posiada rozwiązania dla telewizji internetowej, bezpieczeństwa sieci oraz inteligentnej energetyki tzw. Smart Grid. To co jest niezwykle istotne, firma ma własny dział R&D, co oznacza, że każdy element oferowany klientom jest wytworzony, przetestowany i opracowany w siedzibie firmy w Polsce. Całość tworzonych przez firmę rozwiązań przygotowana jest w autorski sposób, co czyni firmę unikalną na rynku.

Nasze wartości

Zarząd

Zasób 22@2x-80

Paweł Pisarczyk

Prezes Zarządu

Prezes Zarządu w spółkach Atende Software i Phoenix Systems. Laureat nagrody Wizjoner 2016 przyznawanej przez Dziennik Gazetę Prawną. Współzałożyciel Fundacji Niezwyciężony. Autor systemu operacyjnego czasu rzeczywistego dla Internetu Rzeczy - Phoenix-RTOS.

Zasób 17@2x-80

Mariusz Stusiński

Wiceprezes Zarządu

Jeden z najlepszych managerów, potrafiący wcielić w życie niemal każdą wizję. Od początku kariery zawodowej związany z rynkiem ICT. Posiada długoletnie doświadczenie w dziedzinie sprzedaży sprzętu telekomunikacyjnego i oprogramowania.

Zasób 23@2x-80

Przemysław Frasunek

Wiceprezes Zarządu

Pasjonat zagadnień związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym oraz autor ponad 40 raportów o błędach w powszechnie używanym oprogramowaniu. Były polski haker, specjalista z zakresu bezpieczeństwa systemów i kryminalistyki cyfrowej.

Dyrektorzy

Zasób 20@2x-80

Rafał Jurkiewicz

Dyrektor Działu Badań i Rozwoju

Przygodę z programowaniem zaczynał w 1986 roku od Sinclair BASIC oraz asemblera Z80. W Atende Software odpowiedzialny za rozwój technologii, projektowanie, algorytmy. Nadzoruje i bierze czynny udział w implementacji najbardziej krytycznych elementów wytwarzanych systemów.

Zasób 19@2x-80

Dominik Bocheński

Dyrektor Działu Rozwiązań Smart Grid

Karierę zawodową rozpoczął na Politechnice Warszawskiej jako pracownik naukowo-techniczny w laboratorium przekształtników. Swoją przyszłość od początku wiązał z Atende Software. Pracował jako analityk, kierownik projektów a następnie dyrektor w Dziale Rozwiązań Smart Grid.

zietek@2x-80

Maciej Ziętek

Dyrektor Działu Handlowego

Sprzedaje rozwiązania technologiczne, rzucając wyzwanie klientom. Zmienia ich myślenie o biznesie, dostarczając pomysły, unikalne perspektywy i cenne informacje na temat tego, jak mogą zaoszczędzić lub zarabiać pieniądze. Kieruje się zasadą, że sprzedawanie to pomaganie.

Jesteśmy partnerem

Wspieramy artystów i sportowców

Łączymy misję tworzenia dobrych warunków dla rozwoju społeczeństwa informacyjnego z rolą mecenasa kultury i nauki oraz sportu w Polsce.

Zostaliśmy wyróżnieni w wielu prestiżowych konkursach m.in