Tworzenie oprogramowania to przede wszystkim praca zespołowa i skuteczna komunikacja z ludźmi. Początki naszej firmy to grupa zaledwie 12 osób. Teraz, po przeszło 10 latach, jest nas ponad setka. Realizujemy największe projekty z dziedziny mediów i telekomunikacji w Polsce, nie zapominając o naszych korzeniach - innowacyjnych i odrobinę szalonych. To napawa mnie dumą.

Przemysław Frasunek
Członek Zarządu
W pracy tak jak i w życiu najważniejsza jest wola działania. Działania rozumianego jako chęć: samodoskonalenia, poznawania nowych technologii, rozmów z nowymi klientami, pracownikami zarażania ich i zarażania się od nich kolejnymi pasjami. I właśnie tacy jesteśmy – potrafimy słuchać a wyzwania są dla nas motywatorem do dalszego rozwoju.

Mariusz Stusiński
Członek Zarządu
Zaawansowana inżynieria zawsze była dla mnie prawdziwą dziedziną sztuki. Napędza mnie pasja tworzenia, która od wielu lat pozwala osiągać mniejsze i większe sukcesy. Chcę zadziwiać świat kunsztem oraz pomysłowością własnych idei i rozwiązań nad czym cały czas usilnie pracuję.

Rafał Jurkiewicz
Dyrektor Działu Badań i Rozwoju

Atende Software to polska spółka informatyczna tworząca zaawansowane technologie. Hasłem przewodnim firmy są innowacje

Spółka uczestniczy w postępie cywilizacyjnym podejmując się projektów, w których stara technologia zastępowana jest nową. Obecnie firma w swoim portfolio posiada rozwiązania dla telewizji internetowej, bezpieczeństwa sieci oraz inteligentnej energetyki tzw. Smart Grid. To co jest niezwykle istotne, firma ma własny dział R&D, co oznacza, że każdy element oferowany klientom jest wytworzony, przetestowany i opracowany w siedzibie firmy w Polsce. Całość tworzonych przez firmę rozwiązań przygotowana jest w autorski sposób, co czyni firmę unikalną na rynku.

Nasze wartości

Zarząd

Zasób 23@2x-80

Przemysław Frasunek

Członek Zarządu

Pasjonat zagadnień związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym oraz autor ponad 40 raportów o błędach w powszechnie używanym oprogramowaniu. Były polski haker, specjalista z zakresu bezpieczeństwa systemów i kryminalistyki cyfrowej.

Zasób 17@2x-80

Mariusz Stusiński

Członek Zarządu

Jeden z najlepszych managerów, potrafiący wcielić w życie niemal każdą wizję. Od początku kariery zawodowej związany z rynkiem ICT. Posiada długoletnie doświadczenie w dziedzinie sprzedaży sprzętu telekomunikacyjnego i oprogramowania.

Dyrektorzy

Zasób 20@2x-80

Rafał Jurkiewicz

Dyrektor Działu Badań i Rozwoju

Przygodę z programowaniem zaczynał w 1986 roku od Sinclair BASIC oraz asemblera Z80. W Atende Software odpowiedzialny za rozwój technologii, projektowanie, algorytmy. Nadzoruje i bierze czynny udział w implementacji najbardziej krytycznych elementów wytwarzanych systemów.

jozwik

Radosław Józwik

Dyrektor Działu Rozwiązań Multimedialnych

Komercyjne projekty rozpoczynał od oprogramowania do zarządzania elementami sieci NGN, rozwijając swoje zainteresowania głównie w obszarze budowania systemów serwerowych. Pełnił m.in. funkcje programisty, analityka i architekta. Niestrudzenie szuka prostych i efektywnych rozwiązań.

w.turak

Wojciech Turak

Dyrektor Działu Usług Multimedialnych

Doświadczony kierownik projektów w obszarze OTT. W Atende Software odpowiedzialny za rozwój usług w modelu self-service w obszarze Multimediów. Karierę managerską rozpoczynał jako Team Lead zespołu programistów, następnie Project / Portfolio manager. Entuzjasta i praktyk podejścia Lean i Agile w informatyce.

paldyna

Tomasz Pałdyna

Dyrektor Działu Handlowego

Menadżer posiadający wiedzę zarówno z branży Media&Broadcast jak i Telco. Sprzedaje produkty Atende Software aby pomoć klientom rosnąć oraz aby rozwiązywać ich problemy. Doświadczenie w sprzedaży zebrał na rynku Europy Srodkowo-Wschodniej i Azji. Pragnie aby szersza grupa klientów poznała nasze możliwości technologiczne.

Jesteśmy partnerem

Wspieramy artystów i sportowców

Łączymy misję tworzenia dobrych warunków dla rozwoju społeczeństwa informacyjnego z rolą mecenasa kultury i nauki oraz sportu w Polsce.

Zostaliśmy wyróżnieni w wielu prestiżowych konkursach m.in