Tworzenie oprogramowania to przede wszystkim praca zespołowa i skuteczna komunikacja z ludźmi. Początki naszej firmy to grupa zaledwie 12 osób. Teraz, po przeszło 10 latach, jest nas ponad setka. Realizujemy największe projekty z dziedziny mediów i telekomunikacji w Polsce, nie zapominając o naszych korzeniach - innowacyjnych i odrobinę szalonych. To napawa mnie dumą.

Przemysław Frasunek
Członek Zarządu

Atende Software to polska spółka informatyczna tworząca zaawansowane technologie. Hasłem przewodnim firmy są innowacje

Spółka uczestniczy w postępie cywilizacyjnym podejmując się projektów, w których stara technologia zastępowana jest nową. Obecnie firma w swoim portfolio posiada rozwiązania dla telewizji internetowej oraz bezpieczeństwa sieci. To co jest niezwykle istotne, firma ma własny dział R&D, co oznacza, że każdy element oferowany klientom jest wytworzony, przetestowany i opracowany w siedzibie firmy w Polsce. Całość tworzonych przez firmę rozwiązań przygotowana jest w autorski sposób, co czyni firmę unikalną na rynku.

Nasze wartości

Zarząd

Zasób 23@2x-80

Przemysław Frasunek

Członek Zarządu

Pasjonat zagadnień związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym oraz autor ponad 40 raportów o błędach w powszechnie używanym oprogramowaniu. Były polski haker, specjalista z zakresu bezpieczeństwa systemów i kryminalistyki cyfrowej.

Dyrektorzy

jozwik

Radosław Józwik

Dyrektor Działu Rozwiązań Multimedialnych

Komercyjne projekty rozpoczynał od oprogramowania do zarządzania elementami sieci NGN, rozwijając swoje zainteresowania głównie w obszarze budowania systemów serwerowych. Pełnił m.in. funkcje programisty, analityka i architekta. Niestrudzenie szuka prostych i efektywnych rozwiązań.

w.turak

Wojciech Turak

Dyrektor Działu Usług Multimedialnych

Doświadczony kierownik projektów w obszarze OTT. W Atende Software odpowiedzialny za rozwój usług w modelu self-service w obszarze Multimediów. Karierę managerską rozpoczynał jako Team Lead zespołu programistów, następnie Project / Portfolio manager. Entuzjasta i praktyk podejścia Lean i Agile w informatyce.

paldyna

Tomasz Pałdyna

Dyrektor Działu Handlowego

Menadżer posiadający wiedzę zarówno z branży Media&Broadcast jak i Telco. Sprzedaje produkty Atende Software aby pomoć klientom rosnąć oraz aby rozwiązywać ich problemy. Doświadczenie w sprzedaży zebrał na rynku Europy Srodkowo-Wschodniej i Azji. Pragnie aby szersza grupa klientów poznała nasze możliwości technologiczne.

Jesteśmy partnerem

Zostaliśmy wyróżnieni w wielu prestiżowych konkursach m.in