Tworzymy technologie jutra

Administrator systemów wewnętrznych

Z końcem listopada 2020 roku nastąpi planowany podział spółki Atende Software na dwa podmioty Atende Software i Atende Industies.
Atende Industries zajmuje się rozwojem technologii dla Przemysłu 4.0, w tym chmury dla przemysłowego Internetu Rzeczy, której podstawą jest autorska baza danych typu NoSQL o nazwie TStorage.
Pierwszym sektorem, w którym wdrażane są rozwiązania Atende Industries jest nowoczesna energetyka (Smart Grid). Stworzony przez Atende Industries system redGrid wykorzystywany jest w Energa-Operator w projekcie AMI do zarządzania ponad milionem inteligentnych liczników energii. Ze względu na rozwój energetyki rozproszonej i obywatelskiej Atende Industries rozwija platformę besmart.energy (platforma dostępna w chmurze) służącą do zarządzania mikrosieciami i klastrami energii.
Firma pracuje także nad autorską platformą besmart.industries (dostępna w chmurze) służąca do zarządzania robotami współpracującymi dla nowoczesnych zakładów produkcyjnych.

Jeżeli jesteś miłośnikiem technologii, interesują Cię zagadnienia BigData, pasjonujesz się metodami uczenia maszynowego oraz sztuczną inteligencja, chcesz uczestniczyć aktywnie w rozwoju Internetu Rzeczy oraz rozwiązań dla Przemysłu 4.0 dołącz do nas.

Miejsce pracy: Warszawa, Praga-Południe

Wymagania

  • administracja systemem Linux na poziomie średnio zaawansowanym,
  • znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem usługami IT (Service Desk, SLA,
    definiowanie wskaźników),
  • znajomość podstaw SQL,
  • chęć nauki i rozwoju osobistego,
  • komunikatywność i podejmowanie inicjatywy.

Mile Widziane

  • Znajomość języków skryptowych np.: PERL, bash.
  • Znajomość narzędzi:
    •  wirtualizujących: Xen, oracleVM,
    • monitorujących: Nagios.

Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia przy wdrażaniu nowych rozwiązań w spółce dynamicznie rozwijającej się na rynku,
  • pracę w ambitnej firmie o niekorporacyjnym podejściu,
  • budżet szkoleniowy na niezbędne szkolenia techniczne,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • prywatną opiekę medyczną (Medicover), dofinansowanie karty sportowej i dofinansowane zajęcia językowe,
  • pracę w kilkuosobowych pokojach (brak open space’ów).

zadania

  • zarządzanie systemami wewnętrznymi firmy np: Jira, Confluence, Redmine,
  • zarządzanie repozytoriami Git, Gerrit,
  • zarządzanie usługą katalogową LDAP,
  • zakup i ewidencję sprzętu firmowego,
  • obsługa zgłoszeń z poziomu II i III linii wsparcia technicznego pracowników firmy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Odpowiadając na powyższą ofertę pracy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w Państwa zgłoszeniu rekrutacyjnym zgodnie z Polityką Prywatności. Jeśli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez naszą spółkę, prosimy o załączenie do zgłoszenia rekrutacyjnego następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym w ramach przyszłych procesów rekrutacyjnych”.