Tworzymy technologie jutra

Programista Sztucznej Inteligencji

Atende Software jest innowacyjną firmą działającą na rynku energetycznym oraz multimedialnym. Realizujemy projekty wspierające budowę Inteligentnych Sieci Elektroenergetycznych, np. jesteśmy autorami systemu zarządzania siecią prawie 1 miliona liczników AMI w ENERGA-Operator (największe wdrożenie w Polsce). Jesteśmy także na zaawansowanym etapie budowy platformy besmart.energy dedykowanej do zarządzania klastrami energii bazującej na algorytmach sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i rozwój oprogramowania związanego z procesem uczenia maszynowego oraz za integrację rozwiązań sztucznej inteligencji z pozostałymi systemami rozwijanymi w ramach firmy i poza nią. Jako członek Działu Sztucznej Inteligencji będziesz brał czynny udział w pracach badawczo-rozwojowych, projektowych oraz wdrożeniowych, a co za tym idzie będziesz miał realny wpływ na kształt wytwarzanego oprogramowania. W szczególności będziesz brał udział w rozwoju platformy besmart.energy poprzez tworzenie aplikacji wspierającej automatyzację procesu uczenia maszynowego.

DZIAŁ SZTUCZNEJ INTELIGENCJI
Miejsce pracy: Warszawa, Praga południe

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub kierunki ścisłe,
  • bardzo dobra znajomość języka Python,
  • minimum rok doświadczenia komercyjnego, w tym dobre zrozumienie procesu projektowania, wytwarzania oraz wdrażania oprogramowania,
  • umiejętność / znajomość metod optymalizacji oprogramowania,
  • znajomość relacyjnych baz danych oraz doświadczenie w pracy z bazą NoSQL,
  • znajomość bibliotek,
  • bardzo dobra organizacja pracy, metodyczność, samodzielność i skrupulatność,
  • otwarty umysł, chęć nauki i rozwoju zawodowego.

Mile Widziane

  • doświadczenie w programowaniu systemów rozproszonych,
  • znajomość zagadnień uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji,
  • znajomość bibliotek związanych z analizą danych / uczeniem maszynowym (np. Pandas, Scikit-learn),
  • znajomość C / C++.

wykorzystywane technologie

  • Python (NumPy, pandas, Scikit-learn, TensorFlow),
  • SQL, bazy noSQL operujące na szeregach czasowych.

Oferujemy

  • udział w bardzo ambitnych i ciekawych projektach,
  • wpływ na rozwój projektu od momentu pobrania danych aż do finalnego wdrożenia produktu,
  • pracę w innowacyjnej firmie dynamicznie rozwijającej się na rynku,
  • możliwość publikacji wyników prac na konferencjach naukowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną (Medicover), dofinansowanie karty sportowej,
  • dofinansowane zajęcia z języka angielskiego i rosyjskiego, budżet szkoleniowy,
  • przyjazną atmosferę i pracę w kilkuosobowych zespołach.

Twoje zadania

  • tworzenie i automatyzacja potoków uczenia maszynowego,
  • integracja z zewnętrznymi komponentami,
  • projektowanie i implementacja aplikacji.

w codziennej pracy wykorzystujemy narzędzia

  • Jira,
  • Confluence,
  • Git,
  • Gerrit,
  • Jenkins,
  • Slack.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Odpowiadając na powyższą ofertę pracy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w Państwa zgłoszeniu rekrutacyjnym zgodnie z Polityką Prywatności. Jeśli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez naszą spółkę, prosimy o załączenie do zgłoszenia rekrutacyjnego następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym w ramach przyszłych procesów rekrutacyjnych”.