Tworzymy technologie jutra

Data Scientist

Atende Software jest innowacyjną firmą działającą na rynku energetycznym oraz multimedialnym. Realizujemy projekty wspierające budowę Inteligentnych Sieci Elektroenergetycznych, np. jesteśmy autorami systemu zarządzania siecią prawie 1 miliona liczników AMI w ENERGA-Operator (największe wdrożenie w Polsce). Jesteśmy także na zaawansowanym etapie budowy platformy besmart.energy dedykowanej do zarządzania klastrami energii bazującej na algorytmach sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym. Rozwijamy także największą w kraju platformę technologiczną dla telewizji internetowej - redGalaxy. Z redGalaxy korzystają największe i najpopularniejsze w Polsce telewizje internetowe, takie jak player.pl, czy playnow.pl.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna/y za tworzenie i rozwój metod predykcji szeregów czasowych oraz rozpoznawania obrazów opartych o uczenie maszynowe. Jako członek Działu Sztucznej Inteligencji będziesz brał czynny udział w pracach badawczo-rozwojowych, projektowych oraz wdrożeniowych, a co za tym idzie będziesz miał realny wpływ na kształt wytwarzanego oprogramowania. W szczególności będziesz brał udział w rozwoju platformy besmart.energy poprzez tworzenie aplikacji wspierającej automatyzację procesu uczenia maszynowego.

DZIAŁ SZTUCZNEJ INTELIGENCJI
Miejsce pracy: Warszawa, Praga Południe

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub kierunki ścisłe,
  • dobra znajomość zagadnień związanych z analizą danych i uczeniem maszynowym,
  • bardzo dobra znajomość języka Python,
  • znajomość bibliotek związanych z analizą danych / uczeniem maszynowym (np. Pandas, TensorFlow),
  • minimum rok doświadczenia komercyjnego w budowaniu rozwiązań z dziedziny AI,
  • bardzo dobra organizacja pracy, metodyczność, samodzielność i skrupulatność,
  • otwarty umysł, chęć nauki i rozwoju zawodowego.

Mile Widziane

  • doświadczenie zawodowe związane z przetwarzaniem i rozpoznawaniem obrazów.

twoje zadania

  • analizowanie problemów i szukanie ich rozwiązań związanych z predykcją szeregów czasowych oraz rozpoznawaniem obrazów,
  • implementacja i utrzymywanie algorytmów uczenia maszynowego,
  • projektowanie i implementacja aplikacji.

Oferujemy

  • udział w bardzo ambitnych i ciekawych projektach,
  • wpływ na rozwój projektu od momentu pobrania danych aż do finalnego wdrożenia produktu,
  • pracę w innowacyjnej firmie dynamicznie rozwijającej się na rynku,
  • możliwość publikacji wyników prac na konferencjach naukowych,
  • elastyczne godziny pracy,
  • prywatną opiekę medyczną (Medicover), dofinansowanie karty sportowej,

  • dofinansowane zajęcia z języka angielskiego i rosyjskiego, budżet szkoleniowy,
  • przyjazną atmosferę i pracę w kilkuosobowych zespołach.

wykorzystywane technologie

  • Python (NumPy, pandas, Scikit-learn, TensorFlow, OpenCV),
  • SQL, bazy noSQL operujące na szeregach czasowych.

W codziennej pracy wykorzystujemy nardzędzia

  • Jira,
  • Confluence,
  • Git,
  • Gerrit,
  • Jenkins,
  • Slack.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Odpowiadając na powyższą ofertę pracy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w Państwa zgłoszeniu rekrutacyjnym zgodnie z Polityką Prywatności. Jeśli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez naszą spółkę, prosimy o załączenie do zgłoszenia rekrutacyjnego następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym w ramach przyszłych procesów rekrutacyjnych”.