Tworzymy technologie jutra

Inżynier Nadzoru Systemów i Sieci

Atende Software to polska spółka IT z dziesięcioletnim doświadczeniem na rynku. Firma tworzy oprogramowanie w trzech obszarach - dla telewizji internetowej, bezpieczeństwa sieci oraz inteligentnej energetyki tzw. smart grid. Jednym z najważniejszych produktów firmy jest redGalaxy - kompleksowa platforma służąca do budowy telewizji internetowej. W skład systemu wchodzą: CDN (system dystrybucji treści), Storage (archiwum treści), Portal (środowisko portalowe, CMS, aplikacje mobilne), Coder (system transkodowania treści) oraz Player (odtwarzacz HTML5, iOS, Android). Klientami systemu redGalaxy są największe telewizje internetowe w Polsce: TVN (player.pl), Polsat (ipla.tv), PLAY (playnow.pl), Multimedia (multimediago.pl), Vectra (tvonline.vectra.pl). Obecnie firma w związku z dynamicznym rozwojem swojej działalności poszukuje osób do zapewnienia wsparcia technicznego systemów 24 godziny na dobę na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • kontrola, nadzór i monitorowanie infrastruktury oraz usług świadczonych przez Atende Software,
  • diagnoza usterek i awarii oraz kontakt z drugą linią wsparcia technicznego,
  • rejestrowanie oraz obsługa zgłoszeń klientów.

Od kandydata oczekujemy:

  • podstawowej znajomości systemów Linux oraz technologii, urządzeń i protokołów używanych w sieciach telekomunikacyjnych,
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz szybkiego identyfikowania i rozwiązywania problemów,
  • gotowości do pracy w trybie trzyzmianowym lub do pracy w weekendy,
  • gotowości do podnoszenia kwalifikacji, doświadczenie w konfiguracji urządzeń sieciowych oraz znajomość narzędzi monitoringu będzie dodatkowym atutem,
  • komunikatywności,
  • sumienności i odpowiedzialności,
  • umiejętności szybkiego uczenia,
  • umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w innowacyjnej firmie IT dynamicznie rozwijającej się na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (w oparciu o umowę o pracę),
  • realną możliwość rozwoju i awansu zawodowego, pracę w trybie trzyzmianowym lub weekendowym,
  • bogaty pakiet socjalny zawierający prywatną opiekę medyczną w Medicoverze, dofinansowaną kartę sportową, lekcje z języka angielskiego i rosyjskiego oraz firmową biblioteczkę techniczną,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Jak pracujemy

Pracujemy w dwóch zespołach. Pierwszy z nich odpowiedzialny jest za rozwój produktu redGalaxy, zgodnie z jego roadmapą. Rolą drugiego zespołu jest dostosowywanie i wdrażanie redGalaxy na rzecz klientów końcowych, a także bieżące wsparcie i utrzymanie wdrożonych aplikacji.

W codziennej pracy wykorzystujemy nardzędzia

  • Jira,
  • Confluence,
  • Git,
  • Gitlab,
  • Redmine,
  • Fabric,
  • Jenkins,
  • ELK (ElasticSearch, Logstash, Kibana),
  • Grafana.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Odpowiadając na powyższą ofertę pracy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w Państwa zgłoszeniu rekrutacyjnym zgodnie z Polityką Prywatności. Jeśli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez naszą spółkę, prosimy o załączenie do zgłoszenia rekrutacyjnego następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym w ramach przyszłych procesów rekrutacyjnych”.