Tworzymy technologie jutra

Programista Java – Smart Grid

Atende Software Sp. z o.o. jest innowacyjną firmą działającą na rynku energetycznym oraz multimedialnym. Realizujemy projekt typu Smart Grid m.in. dla jednego z największych krajowych operatorów systemu dystrybucyjnego polegający na zarządzaniu zdalnym odczytem inteligentnych liczników energii. Jesteśmy także na zaawansowanym etapie budowy platformy besmart.energy dedykowanej do zarządzania klastrami energii bazującej na algorytmach sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój i utrzymanie platformy redGrid (więcej szczegółów na: www.redgrid.eu) zbudowanej od podstaw w naszej firmie w oparciu o technologię Java Enterprise Edition. Projekt realizowany jest od 2011 dla jednego z wiodących na polskim rynku operatorów systemu dystrybucyjnego.

DZIAŁ ROZWIĄZAŃ SMART GRID
Miejsce pracy: Warszawa Praga-Południe

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość technologii JEE (EJB3.0, Servlets, JPA, JDBC, Hibernate, WebServices),
  • znajomość serwerów aplikacyjnych (np.: WebLogic, JBoss, GlassFish),
  • znajomość zagadnień związanych z wykorzystaniem relacyjnych baz danych (w szczególności Oracle),
  • podstawowa znajomość (X)HTML, CSS oraz języka JavaScript,
  • znajomość narzędzi Maven oraz GIT/SVN,
  • bardzo dobra organizacja pracy, metodyczność, samodzielność i skrupulatność,
  • otwarty umysł, chęć nauki i rozwoju zawodowego,

zadania

  • modyfikacje istniejących oraz wytwarzanie nowych funkcji i komponentów platformy redGrid,
  • opracowanie algorytmów usprawniających działanie systemu,
  • udział w dyskusjach dotyczących rozwoju systemu,
  • utrzymanie oraz optymalizacja istniejących komponentów systemu redGrid.

jak pracujemy

Pracujemy w małych zespołach z dobrze określonym zakresem odpowiedzialności:

  • zespół wdrożeń i utrzymania,
  • zespół rozwoju aplikacji I,
  • zespół rozwoju aplikacji II.

Oferujemy

  • możliwość zdobycia unikatowego i ciekawego doświadczenia,
  • wpływ na rozwój projektu od momentu pobrania danych aż do finalnego wdrożenia produktu,
  • pracę w innowacyjnej firmie dynamicznie rozwijającej się na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • prywatną opiekę medyczną (Medicover), dofinansowanie karty sportowej,
  • dofinansowane zajęcia z języka angielskiego i rosyjskiego, budżet szkoleniowy,
  • przyjazną atmosferę i pracę w kilkuosobowych zespołach.

W codziennej pracy wykorzystujemy nardzędzia

  • Jira,
  • Confluence,
  • Git,
  • Redmine,
  • Enterprise Architect,
  • Jenkins,
  • Grafana,
  • Slack.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Odpowiadając na powyższą ofertę pracy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w Państwa zgłoszeniu rekrutacyjnym zgodnie z Polityką Prywatności. Jeśli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez naszą spółkę, prosimy o załączenie do zgłoszenia rekrutacyjnego następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym w ramach przyszłych procesów rekrutacyjnych”.