Tworzymy technologie jutra

Specjalista ds. PR i marketingu

Atende Software Sp. z o.o. jest innowacyjną spółką z grupy Kapitałowej Atende S.A., odpowiedzialną za tworzenie i rozwój oprogramowania przeznaczonego dla rynku multimedialnego, telekomunikacyjnego i sektora energetyki.

Miejsce pracy: Warszawa Praga-Południe

zakres obowiązków

  • pisanie artykułów branżowych, informacji prasowych, tekstów na strony internetowe, prezentacje i ulotki produktowe,
  • prowadzenie profili w social media (facebook, Linkedin, twitter), przygotowywanie tekstów na profile pracowników,
  • wsparcie w koordynacji projektów i kampanii wizerunkowych (współpraca z działem sprzedaży i działem HR),
  • wsparcie w realizacji planu działań marketingowych,
  • wsparcie w organizacji eventów firmowych,
  • wsparcie w przygotowaniu materiałów promocyjnych, (ulotki, materiały reklamowe itd.).

oferujemy

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w firmie tworzącej innowacyjne rozwiązania techniczne,
  • wsparcie w okresie wdrożenia oraz możliwość uczestniczenia w zewnętrznych szkoleniach rozwijających umiejętności,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę,
  • pracę pełną wyzwań w miłej atmosferze,
  • bogaty pakiet benefitów zawierający prywatną opiekę medyczną, dofinansowaną kartę sportową.

wymagania

  • wykształcenie wyższe humanistyczne lub ekonomiczne,
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale marketingu lub w mediach,
  • swoboda i lekkość w posługiwaniu się językiem polskim,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • zainteresowanie technologią i znajomość branży IT będzie atutem,
  •  bardzo dobra organizacja pracy, wielozadaniowość i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość pakietu MS Office, obsługa CMS,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolności analityczne,
  •  kreatywność, podejmowanie inicjatywy oraz odwaga we wdrażaniu własnych rozwiązań,
  • prawo jazdy kat. B.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Odpowiadając na powyższą ofertę pracy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w Państwa zgłoszeniu rekrutacyjnym zgodnie z Polityką Prywatności. Jeśli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez naszą spółkę, prosimy o załączenie do zgłoszenia rekrutacyjnego następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym w ramach przyszłych procesów rekrutacyjnych”.