Tworzymy technologie jutra

Starszy Programista C/C++ – R&D (Multimedia)

Atende Software to polska spółka technologiczna, która od ponad 13 lat tworzy rozwiązania technologiczne z zakresu telewizji internetowej, bezpieczeństwa sieci oraz inteligentnej energetyki (tzm. Smart Grid).
Posiadamy własny Dział Badań i Rozwoju, co oznacza, że każdy element oferowany Klientom jest wytworzony, przetestowany i opracowany w siedzibie firmy. Całość tworzonych przez nas rozwiązań przygotowana jest w autorski sposób, co czyni naszą firmę unikalną na rynku.

Dziedzina: Multimedia
Miejsce pracy: Warszawa Praga-Południe

Wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku programisty,
  • tytuł magistra lub inżyniera informatyki lub adekwatne doświadczenie zawodowe,
  • bardzo dobra znajomość języków C oraz C++,
  • znajomość zagadnień z dziedziny architektury systemów komputerowych,
  • umiejętności w zakresie programowania obiektowego, dekompozycji oraz
    algorytmiki,
  • dobra znajomość środowiska GNU/Linux do celów programistycznych,
  • znajomość zagadnień sieciowych i podstawowych protokołów (TCP/IP, HTTP).

Mile Widziane

  • znajomość zagadnień programowania wielobieżnego,
  • znajomość zagadnień związanych z przetwarzaniem strumieni multimedialnych,
  • znajomość kodeków audio/wideo (AAC, MPEG Audio, AC-3, H.264, H.265, VP9),
  • znajomość kontenerów multimedialnych (MPEG TS, ISO MPEG 4, WebM),
  • doświadczenie w wykorzystywaniu koderów sprzętowych i sprzętowego wsparcia obliczeń równoległych (CUDA, NVENC),
  • znajomość protokołów dystrybucji treści multimedialnych (MPEG DASH, Apple HLS, RTMP, RTSP/RTP/RTCP),
  • znajomość języka Python,
  • podstawowa znajomość HTML i JavaScript.

zadania

  • projektowanie i implementacja autorskich systemów składowania, przetwarzania i dystrybucji treści multimedialnych,
  • prace przy projektowaniu nowatorskich protokołów dystrybucji treści audio/video w internecie,
  • udział w pracach koncepcyjnych.

oferujemy

  • możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w rozwijaniu autorskiej technologii wykorzystywanej w wielu dużych przedsięwzięciach multimedialnych,
  • pracę w ambitnej firmie o niekorporacyjnym podejściu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • prywatną opiekę medyczną (Medicover), dofinansowanie karty sportowej,
  • dofinansowane zajęcia z językowe i budżet szkoleniowy,
  • przyjazną atmosferę i pracę w kilkuosobowych, wykwalifikowanych zespołach.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Odpowiadając na powyższą ofertę pracy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w Państwa zgłoszeniu rekrutacyjnym zgodnie z Polityką Prywatności. Jeśli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez naszą spółkę, prosimy o załączenie do zgłoszenia rekrutacyjnego następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym w ramach przyszłych procesów rekrutacyjnych”.