Tworzymy technologie jutra

Starszy Specjalista ds. Płac

Atende Software Sp. z o.o. jest innowacyjną spółką z grupy Kapitałowej Atende S.A., odpowiedzialną za tworzenie i rozwój oprogramowania przeznaczonego dla rynku multimedialnego, telekomunikacyjnego i sektora energetyki.

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI
Miejsce pracy: Warszawa Praga-Południe

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Naliczanie comiesięcznych wynagrodzeń,
  • sporządzanie deklaracji do ZUS,
  •  sporządzanie zgodnie z obowiązującymi przepisami deklaracji do Urzędu Skarbowego, GUS, PFRON,
  • prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy,
  • współpraca przy rozliczaniu wynagrodzeń pracowników biorących udział w projektach dofinansowanych z Unii Europejskiej,
  • prowadzenie spraw związanych z ZFŚS,
  • przygotowywanie zaświadczeń, raportów i innych zestawień płacowych na potrzeby spółki.

oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w wielu ciekawych projektach,
  • możliwość tworzenia i doskonalenia istniejących procedur w firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę,
  • bogaty pakiet benefitów zawierający m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowaną kartę sportową, budżet szkoleniowy i zajęcia językowe w firmie,
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym, niewielkim zespole.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • minimum 7 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale kadr i płac, mile widziane w spółce IT lub technologicznej,
  • znajomość systemów kadrowo-płacowych, systemu Płatnik i dobra znajomość MS Excel, mile widziana znajomość programu R2płatnik,
  • bardzo dobra znajomość prawa pracy, przepisów o podatku dochodowym i zagadnień z zakresu ubezpieczeń społecznych,
  • mile widziana wiedza z zakresu rozliczania projektów unijnych i praw autorskich,
  • mile widziane doświadczenie przy wdrażaniu nowych programów kadrowo-płacowych/ewidencji czasu pracy itp.
  •  zaangażowanie, wytrwałość, dokładność i umiejętność wdrażania usprawnień.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Odpowiadając na powyższą ofertę pracy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w Państwa zgłoszeniu rekrutacyjnym zgodnie z Polityką Prywatności. Jeśli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez naszą spółkę, prosimy o załączenie do zgłoszenia rekrutacyjnego następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym w ramach przyszłych procesów rekrutacyjnych”.